Blog

Chcete zhubnout? Jídlo je základ, který se nedá občůrat.

Mnohdy slýchávám zaručené recepty na redukci hmotnosti. Některé jsou na první poslech nesmysly, některé dávají hlavu a patu a některé jsou vyloženě zdraví nebezpečné. Jak to s tím jídlem tedy je?

Více

Vložte svůj úspěch do našich rukou. S námi zhubnete. Zaručeně.

Dlouho jsme hledali způsob, jak zajistit, aby naši klienti dosáhli při hubnutí kýžených výsledků. Návod máme. Návod Vám dáme. Dodržíte, na čem se domluvíme?

Více

Jak Vám pomůže EMS, pokud máte pomalý metabolismus?

Proč tloustneme? Kolem této otázky koluje spousta mýtů, ale když vynecháme zdravotní komplikace, vedou ke kilům navíc dvě základní cesty. Buď jíme moc, nebo paradoxně málo.

Pomalý metabolismus nám může být přirozeně daný geneticky, běžněji se k němu většina lidí spíše prohladoví.

Více

Jak vypadá úvodní lekce a co s sebou?

Na úvodní lekci si rezervujte hodinu času.

Standardně lekce trvají pouhých dvacet minut. Na poprvé se však musíte seznámit se vším, co trénink obnáší a vyzkoušet různé nastavení intenzity tréninku.

O vše ostatní se postaráme my...

Více

Jak funguje EMS trénink?

Každý typ elektrického proudu má na naše tělo různé účinky. Například galvanoterapie se používá k maximalizaci průtoku krve v kapilárách. Trabertův proud se využívá k úlevě od bolesti zad, šíje, hlavy, nebo končetin. Interferenční proudy dráždí svaly a způsobují jejich stahy.

Pro EMS jsou využívány právě interferenční proudy v rozsahu 7 – 85 Hz....

Více

Jaká je v kostce historie EMS?

V roce 1780 lékař Luigi Galvani zjistil, že elektrický impulz může vyvolat pohyb ve svalech. Na Galvaniho poté navázal Volta a na jejich výzkumech dráždění neurosvalového aparátu vznikl obor elektroléčby...

Více

Sportujete „rekreačně“?

Kolo, brusle, běhání, futsal, tenis, golf, pádlování, veslování, plavání... Pokud máte v kalendáři dostatek místa na jakoukoliv aktivitu, gratulujeme Vám.

Chcete být lepší a vyhnout se zbytečným zraněním?

Každý, kdo pravidelně sportuje, chce být rychlejší, silnější, přesnější... Být lepší než minule. Pořád je co zlepšovat, na čem pracovat a to je jedna z klíčových věcí, které nás na sportu baví. Chceme překonávat svoje limity, chceme soutěžit se svými přáteli.

Více

Omezuje Váš pohyb bolest kloubů?

Opotřebení kloubů a chrupavek, nebo i nepříjemná zranění vazů a šlach, dokáží otrávit i noční odskočení na toaletu. Vydat se sportovat, pak vypadá jako dobrý nápad podobně jako nechat se vyprat v automatické pračce.

Více

Bojujete s nadváhou?

Pro některé z nás je boj s nadváhou nekonečnou jízdou na horské dráze. Není důležité, jestli za nadbytečná kila může půlnoční zmrzlina, sedavé zaměstnání, nemoc, pomalý metabolismus, láska k vepřovému bůčku nebo neodolatelná chuť na čokoládu.

Cesta z hubnoucího kolotoče je pořád stejná. Upravit jídelníček, jíst pravidelné, dodržovat pitný režim a pravidelně se hýbat. Takhle vypadá každý recept na zázrak v podobě krejčovského metru stahujícího se kolem vašeho pasu neúprosnou rychlostí několika centimetrů týdně.

 Zní to jednoduše. Tak kde je háček?

Více

Je čas Váš úhlavní nepřítel?

Věčná otázka posledních let: Jak skloubit sport a péči o tělo s časově náročným zaměstnáním, rodinou, parterem/kou, zábavou a vzděláváním?

Ráno vstát, postarat se o obraz v zrcadle, nachystat něco k snědku, vzbudit děti, přinutit je spolupracovat, nakrmit je, zabalit jim svačinu, nakrmit sebe, vylít do sebe ranní dávku kofeinu, zavést děti do školy, porušit několikrát dopravní předpisy při pokusu stihnout termín důležité schůzky, práce, práce, ...

Více

MatrixGym 
Třída kpt. Jaroše 28 
602 00 Brno

Rezervujte se, zeptejte se

Bořivoj Drastich 
tel.: +420 777 874 118 
e-mail: bob@matrixgym.cz