Blog - Pro koho je BodyTec?

Sportujete „rekreačně“?

Kolo, brusle, běhání, futsal, tenis, golf, pádlování, veslování, plavání... Pokud máte v kalendáři dostatek místa na jakoukoliv aktivitu, gratulujeme Vám.

Chcete být lepší a vyhnout se zbytečným zraněním?

Každý, kdo pravidelně sportuje, chce být rychlejší, silnější, přesnější... Být lepší než minule. Pořád je co zlepšovat, na čem pracovat a to je jedna z klíčových věcí, které nás na sportu baví. Chceme překonávat svoje limity, chceme soutěžit se svými přáteli.

Více

Omezuje Váš pohyb bolest kloubů?

Opotřebení kloubů a chrupavek, nebo i nepříjemná zranění vazů a šlach, dokáží otrávit i noční odskočení na toaletu. Vydat se sportovat, pak vypadá jako dobrý nápad podobně jako nechat se vyprat v automatické pračce.

Více

Bojujete s nadváhou?

Pro některé z nás je boj s nadváhou nekonečnou jízdou na horské dráze. Není důležité, jestli za nadbytečná kila může půlnoční zmrzlina, sedavé zaměstnání, nemoc, pomalý metabolismus, láska k vepřovému bůčku nebo neodolatelná chuť na čokoládu.

Cesta z hubnoucího kolotoče je pořád stejná. Upravit jídelníček, jíst pravidelné, dodržovat pitný režim a pravidelně se hýbat. Takhle vypadá každý recept na zázrak v podobě krejčovského metru stahujícího se kolem vašeho pasu neúprosnou rychlostí několika centimetrů týdně.

 Zní to jednoduše. Tak kde je háček?

Více

Je čas Váš úhlavní nepřítel?

Věčná otázka posledních let: Jak skloubit sport a péči o tělo s časově náročným zaměstnáním, rodinou, parterem/kou, zábavou a vzděláváním?

Ráno vstát, postarat se o obraz v zrcadle, nachystat něco k snědku, vzbudit děti, přinutit je spolupracovat, nakrmit je, zabalit jim svačinu, nakrmit sebe, vylít do sebe ranní dávku kofeinu, zavést děti do školy, porušit několikrát dopravní předpisy při pokusu stihnout termín důležité schůzky, práce, práce, ...

Více

10x proč začít s EMS BodyTec

V kostce... Rychlý. Efektivní.  Levný. Pomůže zpevnit a formovat postavu. Podporuje hubnutí. Omezená pohyblivost způsobená nemocí nemusí být překážkou. Rehabilitace po úrazech. Korekce vadného držení těla. V jakémkoliv věku. Zlepšení psychické kondice a návrat chuti do života.

Zaujalo Vás? Přečtěte si celý článek.

Více

Zastavila Vás nemoc nebo zranění?

Ať už nemoc nebo zranění. Pro sport je to vždycky jasná stopka. Co dělat pokud vás zastaví na delší dobu?

Více

MatrixGym 
Třída kpt. Jaroše 28 
602 00 Brno

Rezervujte se, zeptejte se

Bořivoj Drastich 
tel.: +420 777 874 118 
e-mail: bob@matrixgym.cz