Blog - Pro koho je BodyTec?

Bojujete s nadváhou?

Pro některé z nás je boj s nadváhou nekonečnou jízdou na horské dráze. Není důležité, jestli za nadbytečná kila může půlnoční zmrzlina, sedavé zaměstnání, nemoc, pomalý metabolismus, láska k vepřovému bůčku nebo neodolatelná chuť na čokoládu.

Cesta z hubnoucího kolotoče je pořád stejná. Upravit jídelníček, jíst pravidelné, dodržovat pitný režim a pravidelně se hýbat. Takhle vypadá každý recept na zázrak v podobě krejčovského metru stahujícího se kolem vašeho pasu neúprosnou rychlostí několika centimetrů týdně.

 Zní to jednoduše. Tak kde je háček?

Jak se dostat zpátky do kondice?

Každý, kdo se dostal kvůli nemoci, zranění, nebo díky životnímu stylu, práci v kanceláři, lenosti, či stresu z formy, ví, jak těžké je překonat první měsíce zařazení životního stylu do polohy aktivní.

Ze začátku všechno bolí, dech nestačí, svaly se rychle unaví a překyselí, regenerace trvá vždy minimálně o den déle, než trénovanému jedinci, je to vyčerpávající a frustrující období, kdy máte pocit, že nestojíte za nic a že to nezvládnete.

Je jedno, který si vyberete sport. Ale je pravda, že některé volby jsou ještě horší.

Čemu se při vyhlášení války nadbytečným kilům určitě vyhnout?

Klasicky špatná volba je běh. Běhání vypadá jednoduše, ale to v televizi krasobruslení taky. Znamená to, že to zvládne každý? Jasně, že ne.

Na první pokus uběhnete 200 metrů, popadnete se za plíce a zbytek „tréninku" strávíte obdivem nad technikou a lehkostí ostatních bytostí obíhajících v pravidelných intervalech vaši vyhlídkovou lavečku.

Běh je super, pokud máte něco v nohách. Pokud se do formy teprve chcete dostat, poohlédněte se jinde.

Za špatnými začátky stojí i špatná strava. Bez kvalitního paliva v dostatečném množství se rychleji unavíte, budete mrzutí a otrávení.

Jak začít?

Vyberte si disciplínu, která nadměrně nezatěžuje klouby, nevyžaduje ovládnutí techniky a která se umí přizpůsobit Vaší aktuální kondici.

V Matrix Gym najdete revoluční systém pro budování fyzického základu – Miha BodyTec, který využívá elektrické stimulace svalů.

Proč jsme si vybrali právě EMS?

Pro odbourání tuků jsou rozhodující kvalita a pravidelnost stravy, pitný režim, pravidelný pohyb a poměr množství svalového hmoty a tuku v těle.

EMS za Vás zdravě baštit nebude, za to Vám pomůže s pravidelným pohybem. Stačí jeden trénink týdně a uvidíte výsledky na poměru tuků a svalů v těle.

EMS je dokonale nenáročný na jakoukoliv techniku. Opakujete jednoduché cviky podle trenéra a o zbytek se postarají elektrické impulsy.

Při dodržování základních stravovacích pravidel, se aktivují po prvním měsíci i ty svaly, o jejichž existenci jste dlouhé roky neměli tušení. Zvýšením svalové aktivity a nárůstem svalové hmoty se zvýší i energetické spotřeba organismu, která vede k efektivnějšímu odbourávání tuků.

Jaká je podle nás největší výhoda EMS BodyTec?

Bez jakýchkoliv nároků na fyzickou připravenost, bez nutnosti ovládnout techniku, bez pocitů marnosti provázející každý pokus o znovunabytí fyzické kondice.

Prostě jen přijdete a za půlhodiny odejdete. Vrátíte se za týden na půl hodinky a po dalších třech měsících budete jen koukat, jak se Vám postava formuje, svaly zpevňují a tuky nekompromisně hoří touhou kynout na jiném břichu.

MatrixGym 
Třída kpt. Jaroše 28 
602 00 Brno

Rezervujte se, zeptejte se

Bořivoj Drastich 
tel.: +420 777 874 118 
e-mail: bob@matrixgym.cz