Blog - Pro koho je BodyTec?

Je čas Váš úhlavní nepřítel?

Věčná otázka posledních let: Jak skloubit sport a péči o tělo s časově náročným zaměstnáním, rodinou, parterem/kou, zábavou a vzděláváním?

Ráno vstát, postarat se o obraz v zrcadle, nachystat něco k snědku, vzbudit děti, přinutit je spolupracovat, nakrmit je, zabalit jim svačinu, nakrmit sebe, vylít do sebe ranní dávku kofeinu, zavést děti do školy, porušit několikrát dopravní předpisy při pokusu stihnout termín důležité schůzky, práce, práce, ...

A jak vypadá Váš běžný den?

Ráno vstát, postarat se o obraz v zrcadle, nachystat něco k snědku, vzbudit děti, přinutit je spolupracovat, nakrmit je, zabalit jim svačinu, nakrmit sebe, vylít do sebe ranní dávku kofeinu, zavést děti do školy, porušit několikrát dopravní předpisy při pokusu stihnout termín důležité schůzky, práce, práce, aha teď by měla být svačina, práce, práce, oh, to už je čas na oběd? Práce, práce, bože, zase další jídlo, práce, práce... Vyzvednu dneska děti ze školy já, nebo babička? Já! Opětovné porušení několika dopravních přestupků. Naložení dětí do auta. Příjezd domů, domácí úkoly, učení, vaření, uklizení, večeře, umýt nádobí, umýt děti, pohádka na dobrou noc, kniha, postel, partner/ka, spánek. Ráno vstát...

Zní to jako scénář reklamy na jogurt, ale čím dál víc lidí se s podobným závodem denně potýká. Kam pak zařadit sport pravidelně třikrát týdně, když jeden trénink vezme minimálně hodinu bez cesty na sportoviště? Pokud zakládáte, nebo budujete firmu, pracujete ve středním či vyšším managementu a do toho byste občas chtěli věnovat čas i svému osobnímu životu, určitě to znáte.

Je to výzva a určitě vás od ní neodrazujeme

Klidně tuto výzvu přijměte a věnujte se sportu podle libosti.

Pokud ale hrajete denně o každou minutu, máme pro vás cestu. V Matrix Gym používáme systém Miha BodyTec, který posiluje vaše svaly pomocí stimulace elektrickými impulsy. Způsob, který je běžně využíván pro elektroléčbu. EMS trénink je tak efektivní, že stačí chodit jedenkrát týdně po 20 minutách.

Rychleji a efektivněji se trénovat prostě nedá. Tak co vy na to? Najdete si pro sebe půlhodinky týdně?

MatrixGym 
Třída kpt. Jaroše 28 
602 00 Brno

Rezervujte se, zeptejte se

Bořivoj Drastich 
tel.: +420 777 874 118 
e-mail: bob@matrixgym.cz