Blog - Vše o EMS

Vložte svůj úspěch do našich rukou. S námi zhubnete. Zaručeně.

Dlouho jsme hledali způsob, jak zajistit, aby naši klienti dosáhli při hubnutí kýžených výsledků. Návod máme. Návod Vám dáme. Dodržíte, na čem se domluvíme?

Více

Jak Vám pomůže EMS, pokud máte pomalý metabolismus?

Proč tloustneme? Kolem této otázky koluje spousta mýtů, ale když vynecháme zdravotní komplikace, vedou ke kilům navíc dvě základní cesty. Buď jíme moc, nebo paradoxně málo.

Pomalý metabolismus nám může být přirozeně daný geneticky, běžněji se k němu většina lidí spíše prohladoví.

Více

Jak vypadá úvodní lekce a co s sebou?

Na úvodní lekci si rezervujte hodinu času.

Standardně lekce trvají pouhých dvacet minut. Na poprvé se však musíte seznámit se vším, co trénink obnáší a vyzkoušet různé nastavení intenzity tréninku.

O vše ostatní se postaráme my...

Více

Jak funguje EMS trénink?

Každý typ elektrického proudu má na naše tělo různé účinky. Například galvanoterapie se používá k maximalizaci průtoku krve v kapilárách. Trabertův proud se využívá k úlevě od bolesti zad, šíje, hlavy, nebo končetin. Interferenční proudy dráždí svaly a způsobují jejich stahy.

Pro EMS jsou využívány právě interferenční proudy v rozsahu 7 – 85 Hz....

Více

Jaká je v kostce historie EMS?

V roce 1780 lékař Luigi Galvani zjistil, že elektrický impulz může vyvolat pohyb ve svalech. Na Galvaniho poté navázal Volta a na jejich výzkumech dráždění neurosvalového aparátu vznikl obor elektroléčby...

Více

10x proč začít s EMS BodyTec

V kostce... Rychlý. Efektivní.  Levný. Pomůže zpevnit a formovat postavu. Podporuje hubnutí. Omezená pohyblivost způsobená nemocí nemusí být překážkou. Rehabilitace po úrazech. Korekce vadného držení těla. V jakémkoliv věku. Zlepšení psychické kondice a návrat chuti do života.

Zaujalo Vás? Přečtěte si celý článek.

Více

MatrixGym 
Třída kpt. Jaroše 28 
602 00 Brno

Rezervujte se, zeptejte se

Bořivoj Drastich 
tel.: +420 777 874 118 
e-mail: bob@matrixgym.cz